Reklama v reklame ... To fakt?

Autor: Lenka Pitoňáková | 19.1.2014 o 9:59 | Karma článku: 8,39 | Prečítané:  1066x

Už sme si zvykli na to, že večerný film v televízii si nepozrieme bez toho, aby sme sa vyhli reklame. Vieme, že pred každým videom na internete si najprv musíme pozrieť pár sekúnd z reklamy mobilného operátora alebo internetového obchodu a v telefonáte nás čoraz častejšie namiesto človeka osloví reklamná nahrávka. Po „rýchliku Horalky Sedita“ som si myslela, že ma už nič neprekvapí a predsa ...

Pred pár dňami ma prekvapila jedna z televízií svojim skvelým novým nápadom pustiť uprostred jednej reklamy inú – svoju reklamu na ďalšie pokračovanie seriálu. Smiala som sa, to tu ešte fakt nebolo. Len škoda, že všetkým tým manažérom a marketingovým poradcom (či už mobilného operátora, internetového obchodu alebo spomínanej televízie) nik nepovedal, že všetkého veľa škodí. Neverím, že neustálym opakovaním prilákajú davy, zdá sa, že veľa potenciálnych zákazníkov (divákov) svojou prílišnou snahou skôr znechutili.

Som vlastne vďačná za to, že na internáte nemáme televízor a aj za to, že v internetovom prehliadači sa dá nastaviť blokovanie reklám. Dokonca ma teší aj to, že môžem domov cestovať starým dobrým rýchlikom Ružín (aj keď cestovanie slovenskými vlakmi je zase iná kapitola).

No nič, počkáme – uvidíme, čo všetko sú ešte ľudia ochotní urobiť pre zisk a(lebo) sledovanosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?